OBRÓBKA PŁYT

Firma „Markat’ Sp .z o.o. od początku swojej działalności prowadzi usługi związane z obróbką płyt meblowych:

  • Okleinowanie krawędzi obrzeżami typu: ABS, PCV w szerokościach od 22 do 45 mm i grubośćiach: 0,5 mm, 0,8 mm oraz 2 mm. Stosujemy okleiny PCV firmy Rehau i Schilsner. W stałej ofercie dostępne są w kilkudziesięciu kolorach. 
  • Formatowanie oraz cięcie płyty: laminowanych, wiórowych, pilśniowych, sklejek, MDF, HDF oraz blatów kuchennych według ustalonych wymiarów z milimetrową dokładnością zapewnia formatyzernia firmy "HOLZHER" do rozcinania płyt o wymiarach 5500 x 2500mm. Zakład docina różnego rodzaju formatki na regały magazynowe, meble kuchenne, biurowe oraz pokojowe. Istnieje również możliwość dostawy dociętego materiału do zamawiającego. Dla wszystkich odbiorców hurtowych oraz klientów indywidualnych dostępna jest usługa cięcia formatek na podstawie złożonego zlecenia.

W celu sprostania terminom zakładów stolarskich korzystających z naszych usług wprowadziliśmy specjalną usługę JUST in TIME (dokładnie na czas). Istnieje, więc możliwość wykonania zlecenia w ciągu 24 godzin, od złożenia zlecenia w dziale usługi: cięcie i transport firmy MARKAT.

Spółka Markat dysponuje również własną flotą samochodów ciężarowych, które dostarczają zamówiony towar naszym klientom.

Informacje dotyczące cen i terminów wykonania usług związanych z obróbką płyt meblowych do uzyskania w punkcie handlowym firmy w Kalwarii Zebrzydowskiej.