WZORY:

FRONTY Z MASYWU

Fronty drewniane są asortymentem, który od lat najlepiej sprzedaje się w naszej firmie.

Specjalizujemy się w sprzedaży frontów meblowych drewnianych firmy DREWPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Osinie - największego krajowego producenta frontów drewnianych, słynących ze swojej jakości wykonania, bogatej kolorystyki i różnorodności wzorów. Nasza współpraca zaczęła się w 1998 r. od wprowadzenia na stany magazynowe kilku wzorów. Obecnie jest ich już kilkanaście zmagazynowanych w klimatyzowanej hali o powierzchni 1000 m2, a nasza firma stała się największym w Polsce odbiorcą hurtowym tychże frontów i może poszczycić się tytułem autoryzowanego przedstawiciela.

DREWPOL produkuje pełen asortyment frontów potrzebnych do wykonania zestawu mebli o bardzo wysokim standardzie. Fronty wytwarzane są najnowocześniejszymi metodami, z pięciu gatunków drewna.

Mają konstrukcję ramowo-płycinową, przy czym płyciny występują w dwóch wersjach:

  • W postaci klejonki lamelkowej (100% masyw)

  • Jako płyta MDF profilowo fornirowana naturalną okleiną, tzw. konstrukcja membranowa

Gatunki drewna:

  • akacji - rama lita

  • płycina lita dębu - ramiak lity, płycina lita bądź płyta okleinowana fornirem

  • olchy - ramiak lity

  • płycina lita brzozy – ramiak lity

  • płycina lita buka – ramiak lity, płycina – płyta okleinowana fornirem

DREWPOL posiada własne biuro technologiczne i konstrukcyjno-projektowe, sterowane komputerowo suszarnie, nowoczesne działy obróbki maszynowej i okleinowania oraz lakiernię. Ponadto cykl produkcyjny znajduje się pod stałą kontrolą laboratoryjną znanych firm europejskich. W produkcji korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości surowców oraz lakierów i materiałów do obróbki renomowanych firm zachodnich. Fronty DREWPOLU są dzieckiem najnowocześniejszej technologii i niepowtarzalnego kunsztu rzemieślniczego pracowników

Z dumą pragniemy poinformować, iż Nasza firma otrzymała tytuł "Najlepszego Dystrybutora - 2002" w zakresie sprzedaży i rozpowszechniania produktów firmy DREWPOL.