WZORY: |Dekory||Inne||Oferta magazynowa|

OBRZEŻA REHAU

Funkcjonalność, ergonomia, łatwość obróbki oraz ogromne możliwości zastosowań. Wszystkie te wymogi spełnia program obrzeży meblowych RAUKANTEX firmy REHAU.

Program obejmuje linie obrzeży z nadrukiem, na życzenie klienta z naturalnymi słojami drewna oraz obrzeża specjalne. Wszystkie dostępne w wersjach z różnymi strukturami powierzchni i wykonane alternatywnie z materiałów PP, ABS lub PVC.
Do dyspozycji mamy wyroby o grubościach z zakresu od 0,4 do 10 mm i szerokościach od 11 do 77 mm.

Do najpopularniejszych linii programowych szerokiej palety obrzeży RAUKANTEX zaliczyć należy między innymi: RAUKANTEX COLOR, DECOR, DESIGNO oraz MAGIC.

RAUKANTEX COLOR jest tworzywem niskokurczliwym, odpornym na działanie ciepła i wyróżniającym się łatwością obróbki. Jego powierzchnia może być gładka bądź o strukturze wytłaczanej.
W zależności od upodobania odbiorcy możliwe jest dostarczenie tworzywa o różnej intensywności połysku, od matowego po lakierowany metodą UV-Coating – o najwyższym stopniu połysku.
Połysk lustrzany dla obrzeży z PP i ABS jest uzyskiwany poprzez lakierowanie metodą High-Gloss.
Zastosowanie obrzeży RAUKANTEX COLOR daje, w porównaniu z obrzeżami z papieru czy melaminy, następujące korzyści: brak powstawania odprysków i zarysowań, odporność materiału na uderzenia, dobre przyleganie do płyty wiórowej, nieuleganie zabrudzeniu frezowanych naroży, nieodklejanie się obrzeży pod wpływem wilgoci.

Specyfikacja wzorów z działu - Dekory stanów magazynowych -

legenda:
 

Faktury:

SM – struktura gładka

BS- połysk

PE-struktura perlista  (skórka pomarańczy)

PR- pory rustykalne

SE- ASH STRUCTURE