O firmie

Nowoczesna firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

MARKAT Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma w południowej Polsce, która z powodzeniem funkcjonuje od 1991 r. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku meblarskim połączone jest z szeregiem sukcesów, szerokim gronem zadowolonych klientów, a także wypracowaną opinią solidnego, sprawdzonego partnera biznesowego.

…Współpraca z firmą MARKAT to profesjonalne doradztwo, pewność i gwarancja najwyższej jakości materiałów.

Wielkim sukcesem zarządu i pracowników firmy było otwarcie w 2005 roku nowego Centrum Handlowo – Magazynowego. Zawsze byliśmy firmą o światowych standardach usług, dla której klient jest w centrum zainteresowania i to właśnie on jest dla nas motywacją do rozwoju, a nowa siedziba jest tego odzwierciedleniem.

Od początku swojej działalności sukcesywnie poszerzamy asortyment oferowanych wyrobów i usług zgodnie z aktualnymi trendami i preferencjami rynku o wszystkie nowinki w meblarstwie. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjny ceny, rabaty a także możliwość negocjacji korzystnych warunków współpracy.

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Swiss Krono w branży meblowej oraz Autoryzowanym Dystrybutorem firmy BLUM  w akcesoriach meblowych. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

NASI PARTNERZY

Dzięki wsparciu naszych wieloletnich partnerów
możemy stale świadczyć usługi na najwyższym poziomie.